FF600R12IP4BOSA1
Berton Electronics Limited
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
FF600R12IP4BOSA1
FF600R12IP4BOSA1
IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1200 V 600 A 3350 W Chassis Mount Module