FS200R07N3E4RBOSA1
Berton Electronics Limited
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
FS200R07N3E4RBOSA1
FS200R07N3E4RBOSA1
IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 650 V 200 A 600 W Chassis Mount Module