BLF8G22LS-270V,118
Berton Electronics Limited
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
BLF8G22LS-270V,118
BLF8G22LS-270V,118
RF Mosfet 28 V 2.4 A 2.11GHz ~ 2.17GHz 17.3dB 80W CDFM6
Product Tags:
N-channel MOSFET 270V