VSKLF200-12HK
Berton Electronics Limited
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
VSKLF200-12HK
VSKLF200-12HK
SCR Module 1.2 kV 444 A Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount 3-MAGN-A-PAK™
Product Tags:
SCR Module VSKLF200-12HK
SCR power module 200A