BLA6H1011-600,112
Berton Electronics Limited
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
BLA6H1011-600,112
BLA6H1011-600,112
RF Mosfet 48 V 100 mA 1.03GHz ~ 1.09GHz 17dB 600W SOT539A
Product Tags:
BLA6H1011 MOSFET transistor
600V FET power semiconductor