BLP0427M9S20GZ
Berton Electronics Limited
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
BLP0427M9S20GZ
BLP0427M9S20GZ
RF Mosfet 28 V 100 mA 400MHz ~ 2.7GHz 19dB 20W SOT1483-1