BLM8G0710S-30PBY
Berton Electronics Limited
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
BLM8G0710S-30PBY
BLM8G0710S-30PBY
RF Mosfet 28 V 30 mA 957.5MHz 35dB 3W 16-HSOPF