BLC9G20LS-470AVTZ
Berton Electronics Limited
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
BLC9G20LS-470AVTZ
BLC9G20LS-470AVTZ
RF Mosfet 28 V 400 mA 1.81GHz ~ 1.88GHz 15.7dB 470W DFM6