BLF8G20LS-230VJ
Berton Electronics Limited
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
BLF8G20LS-230VJ
BLF8G20LS-230VJ
RF Mosfet 28 V 1.8 A 1.81GHz ~ 1.88GHz 18dB 55W CDFM6
Product Tags:
230V MOSFET transistor