BLP15H9S10XY
Berton Electronics Limited
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
BLP15H9S10XY
BLP15H9S10XY
RF Mosfet 50 V 50 mA 2GHz 21dB 10W SOT-1482-1