BLF8G22LS-200V,118
Berton Electronics Limited
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
BLF8G22LS-200V,118
BLF8G22LS-200V,118
RF Mosfet 28 V 2 A 2.11GHz ~ 2.17GHz 19dB 55W CDFM6
Product Tags:
200V N-channel MOSFET