BLF4G10-160,112
Berton Electronics Limited
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
BLF4G10-160,112
BLF4G10-160,112
RF Mosfet 28 V 900 mA 894MHz 19.7dB 160W LDMOST